O atrakcyjności inwestycyjnej województwa kujawsko-pomorskiego u Wojewody

Uczestnicy spotkania
fot. Nadesłane.

17 października 2022 roku w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się debata dotycząca atrakcyjności inwestycyjnej województwa kujawsko-pomorskiego.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Krzysztof Drynda, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIiH w Kazachstanie Julia Horodecka, Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Przemysław Sztandera, Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. Jerzy Boehlke oraz zespół badawczy Katedry Inwestycji i Nieruchomości UMK w składzie prof. Małgorzata Jaworek, prof. Włodzimierz Karaszewski, dr Magdalena Kuczmarska oraz prof. Marcin Kuzel. Spotkanie było także okazją do podsumowania 15-letniej współpracy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.