AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Informacje dla studentów pierwszego roku

Zdjęcie ilustracyjne
Rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 fot. Mariusz Lewandowski

Uprzejmie zapraszamy na Wydziałową Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 1 października 2018 r. o godz. 11.30 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Podczas uroczystości nastąpi Immatrykulacja studentów I roku I stopnia. W piątek, 28 września zapraszamy zaś po odbiór dokumentów.

W trakcie uroczystej inauguracji prosimy o zajęcie miejsc wyznaczonych w listach wysłanych na adresy domowe. Dzień później, we wtorek 2 października, w budynku Wydziału zapraszamy na spotkania informacyjne z Prodziekanem ds. Studentów, dr. Ryszardem Lorenczewskim, przedstawicielami Samorządu Studenckiego oraz pracownikami administracji. Harmonogram spotkań:

  • 13:00, Aula WNEiZ - finanse i rachunkowość oraz komunikacja i psychologia w biznesie,
  • 14:30, sala nr VII - zarządzanie, ekonomia, logistyka.

W ich trakcie przeprowadzone zostanie krótkie szkolenie z Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów, w tym rejestracji na zajęcia. Po szkoleniach odbędzie się wykład z dr Joanną Modrzyńską „Savoir-vivre i dobre maniery na uczelni wyższej”. Obecność na spotkaniach oraz na wykładzie jest obowiązkowa.


 

Z kolei w ostatni wrześniowy piątek, 28.09.2018 roku w godzinach 10:00 - 14:00 studenci I roku będą mogli odebrać w Dziekanacie legitymację studencką oraz wszystkie pozostałe dokumenty. Porządek wydawania dokumentów:

  • Ekonomia: p. 21, mgr Nina Żwak
  • Logistyka: p. 45, mgr Beata Kozłowska
  • Zarządzanie: p. 41, dr Iwona Salejko-Szyszczak (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery A do K)
  • Zarządzanie: p. 41, Danuta Gottwald (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery L do Ż)
  • Finanse i rachunkowość: p. 44A, mgr Anna Drozdowska-Halecka (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery A do K)
  • Finanse i rachunkowość: p. 44A, Hanna Olkiewicz (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery L do Ż)
  • Komunikacja i psychologia w biznesie: p. 20, mgr Milena Miszewska

Informujemy także, że w dniu 01.10.2018 roku dziekanat będzie nieczynny.


 

Na stronie Wydziału w zakładce "Plany zajęć" (Student -> Plany zajęć) około 26 września 2018 r. zamieszczone zostaną  linki do tygodniowego rozkładu zajęć, zaś w zakładce "Ogłoszenia dla studentów" podział na grupy obowiązujący w nadchodzącym roku akademickim. Z racji tego, że szkolenie z obsługi USOS-a przewidziane jest na 2 października, studenci I roku nie muszą jak na razie rejestrować się na zajęcia. 

 

pozostałe wiadomości