AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Dofinansowanie do studiów podyplomowych na naszym Wydziale

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Mariusz Lewandowski

Z wielką przyjemnością informujemy, że mają Państwo możliwość zdobycia do 80% dofinansowania na studia podyplomowe Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK ze środków Unii Europejskiej.

 

W ofercie między innymi: Project Management, Business Controlling i Executive Master of Business Administration i wiele innych. Środki przeznaczone są zarówno dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Aby skorzystać z dofinansowania, należy wyszukać w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) studia podyplomowe UMK, wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć go do operatora regionalnego.

Baza Usług Rozwojowych (wcześniej Rejestr Usług Rozwojowych - RUR) to platforma informatyczna, za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogą wybrać i zgłosić siebie, swoją firmę oraz swoich pracowników do udziału w usługach rozwojowych (wśród nich m.in.: szkolenia, doradztwo, mentoring, coaching, e-learning), w tym w szczególności w usługach rozwojowych finansowanych ze środków publicznych. Baza ta ma zapewniać powszechny dostęp do informacji na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz ich oferty, tak aby każdy zainteresowany przedsiębiorca (instytucja) lub osoba dorosła mogła w sposób prosty i szybki wyszukać ofertę rozwojową dopasowaną do swoich potrzeb.

 

pozostałe wiadomości