AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Stwórzmy razem Szlachetną Paczkę

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Materiały prasowe Szlachetnej Paczki.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania wraz z Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz Fundacją Institute of Effective Asset Management po raz ósmy włącza się w akcję "Szlachetna Paczka". 

Pomocą chcemy objąć dwie rodziny mieszkające w Toruniu i okolicy, znajdujące się obecnie w trudnej sytuacji życiowej - ich potrzeby można znaleźć pod tym linkiem. 

Przygotowanie paczki to nie tylko radość wspólnego działania, to świąteczna radość z pomagania. Razem możemy więcej! Pomóżmy potrzebującym, niech Święta będą dla nich radosne - zachęca Barbara Jóźwik, wydziałowa koordynatorka akcji. 

Zbiórka potrwa do 9 grudnia 2022 roku. Dary należy składać do Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu na WNEiZ (p. 34) lub - gdy Centrum jest zamknięte - w pokoju 17 lub portierni Wydziału. Można także wpłacić pieniądze na konto koordynatorki akcji, Barbary Jóźwik, w tytule wpisując "Szlachetna Paczka" - numer konta: 05 1030 0019 0109 8518 0555 8911. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup wersalki oraz dokupienie brakujących produktów, wskazanych jako najważniejsze potrzeby.

pozostałe wiadomości