AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Biznesowe porady dla studentek i studentów

Ekran monitora z włączoną stroną internetową wydziałowego centrum współpracy z biznesem: bizneshub.umk.pl
BIZNESHUB świadczy szereg usług dla członków społeczności akademickiej naszego Wydziału oraz otoczenia społeczno-gospodarczego. Oferta dostępna jest na stronie centrum: bizneshub.umk.pl fot. Andrzej Romański

Wydziałowe centrum współpracy z biznesem BIZNESHUB zaprasza studentki i studentów naszego Wydziału myślących o realizacji własnego pomysłu biznesowego na darmowe konsultacje. 

Usługa dedykowana jest wszystkim tym, którzy myślą o realizacji swojego pomysłu, ale nie do końca wiedzą, jak rozpocząć. Mentorzy BIZNESHUBU wskażą m.in. najlepsze sposoby uzyskania dofinansowania, podzielą się wskazówkami dotyczącymi marketingu, sprzedaży oraz zarządzania projektami, pomogą także w określeniu potencjału proponowanego produktu/usługi. 

Wsparcie świadczą:

Mariusz Lewandowski - wykładowca akademicki, szkoleniowiec, konsultant biznesowy. Od kilku lat związany z lokalnym środowiskiem start-upowym, organizator cyklicznych spotkań networkingowych dla marketerów i przedstawicieli MSP. Laureat wyróżnienia za najbardziej innowacyjny technologicznie start-up regionu.

dr Katarzyna Liczmańska-Kopcewicz - doradca biznesowy, broker innowacji, wykładowca akademicki. Praktyk biznesu z bogatym doświadczeniem, pełniła funkcje kierownicze i zarządcze w międzynarodowych korporacjach, wieloletni dyrektor światowej korporacji Sobieski-Belvedere Group. 

Na konsultacje obowiązują zapisy - mailowe  (bizneshub@umk.pl) lub osobiste, w przestrzeni centrum - pok. 34 (łącznik między nową a starą częścią w budynku). 

pozostałe wiadomości