AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

O języku DAX praktycznie

Zdjęcie ilustracyjne

Klub Controllera zaprasza na warsztat Wykorzystanie języka DAX w zarządzaniu zbiorami danych i informacją. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 13:00 w lab. 1. Poprowadzi je Dawid Piekański, absolwent WNEiZ UMK i specjalista z zakresu BI.  

Dawid Piekański jest liderem zespołu BI w CUK Ubezpieczenia. Odpowiedzialny za stworzenie i utrzymanie systemu analityczno-raportowego CUK Ubezpieczenia, wdrożenie raportowania z wykorzystaniem Power BI, hurtowni danych oraz innych narzędzi wspierających zarzadzanie w oparciu o informacje. Absolwent WNEiZ UMK. CUK Ubezpieczenia w Toruniu jest liderem w branży doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce. Od 2001 roku CUK Ubezpieczenia tworzy dynamicznie rozwijającą się sieć placówek na terenie całego kraju, których obecnie ma prawie 300. Dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferują największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony.

Wszyscy chętni, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie na adres piotr.kozak@umk.pl.

 

pozostałe wiadomości