AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Śniadanie biznesowe o roli komunikacji wewnętrznej

Zdjęcie ilustracyjne

25 lutego 2021 roku o godz. 10:00 odbędzie się kolejna edycja Śniadania Biznesowego - cyklicznego spotkania networkingowego organizowanego na naszym Wydziale. Tym razem także - ze względu na sytuację epidemiczną - wydarzenie odbędzie się online.

Wydarzenie odbędzie się w formie webinaru udostępnionego na wydziałowym profilu na Facebooku. Tematem przewodnim spotkania będzie komunikacja wewnętrzna organizacji i jej rola w budowaniu zaangażowania pracowników. Swoją wiedzą podzieli się Lidia Skrzyniecka, ekspert ds. komunikacji wewnętrznej, co-founder IC Mobile.

Lidia Skrzyniecka - rodowita torunianka na emigracji w stolicy. Od 13 lat związana z komunikacją. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki oraz specjalista ds. PR i custom publishing. Od 8 lat specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak budować komunikację z pracownikami w wymiarze Human-to-Human. Sercem zawsze w grodzie Kopernika.

Po wystąpieniu prelegenta przewidziano sesję pytań i odpowiedzi. Spotkanie moderowane będzie  przez  mgr Patrycję Gulak-Lipkę (Katedra Doskonałości Biznesowej) oraz mgr. Mariusza Lewandowskiego z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu. 

Wydarzenie na Facebooku

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszerzanie swojej biznesowej wiedzy. 

pozostałe wiadomości