Gratulacje dla Klubu Controllera

Spotkanie przedstawicieli Klubu Controllera z władzami dziekańskimi. fot. Mariusz Lewandowski

W środę, 17 kwietnia 2019 roku, odbyło się spotkanie członków Klubu Controllera z władzami dziekańskimi, w trakcie którego wręczono listy gratulacje dla członków koła w związku z wygraną w konkursie Make Progress with City.

Studenci działający w Klubie Controllera w styczniu bieżącego roku zdobyli grant w wysokości 10 000 złotych na realizację projektu pn. "Robotic Automation - czyli do czego służy robot". Celem projektu jest pokazanie korzyści ze stosowania robotów - programów komputerowych w procesach biznesowych. W związku z jego realizacją, zostaną stworzone roboty, wykonujące zadania pracowników back office.

Projekt będzie prezentowany na zajęciach ze studentami z przedmiotu Budżetowanie i planowanie finansowe w jednostkach gospodarczych, realizowanego na WNEiZ UMK, którzy będą mieli możliwość napisania własnego robota.

Opiekunem naukowym Klubu Controllera jest dr Piotr Kozak z Katedry Rachunkowości Zarządczej. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.