AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Śniadanie biznesowe o kreatywności w biznesie

Zdjęcie ilustracyjne
Stacjonarna edycja wydarzenia. Tym razem, ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie odbędzie się online.

9 grudnia br. o godz. 8:30 odbędzie się kolejna edycja Śniadania Biznesowego - cyklicznego spotkania networkingowego organizowanego na naszym Wydziale. Tym razem także - ze względu na sytuację epidemiczną - wydarzenie odbędzie się online.

Wydarzenie odbędzie się w formie webinaru udostępnionego na wydziałowym profilu na Facebooku. Tematem przewodnim spotkania będzie kreatywność w biznesie. Swoją wiedzą podzieli się Justyna Kossakowska, dyrektorka kreatywna, projektantka graficzna i copywriterka. 

Justyna Kossakowska - dyrektorka kreatywna, projektantka graficzna i copywriterka w Bosska Kossakowska. Od 13 lat w branży reklamowej. Na co dzień zajmuje się m. in. opracowywaniem koncepcji kreatywnych komunikacji marek, opracowywaniem contentu do mediów społecznościowych – tekstowego i graficznego oraz grafiką komputerową i fotografią. 

Po wystąpieniu prelegentki przewidziano sesję pytań i odpowiedzi.  Wydarzenie na Facebooku

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszerzanie swojej wiedzy. 

pozostałe wiadomości