AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

[TRANSMISJA] Dzień Otwarty Wydziału - serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie ilustracyjne

Już 9 marca 2021 roku serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty naszego Wydziału. Wydarzenie - z racji obostrzeń sanitarnych - w tym roku odbędzie się w sposób zdalny, w formie transmisji na wydziałowym Facebooku. Rozpoczęcie zaplanowano na 10:00. 

 

Dzień Otwarty to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału, zasadami rekrutacji, formami pomocy materialnej czy poznania życia społeczności akademickiej "od kuchni". W trakcie wydarzenia przewidziano sesję pytań i odpowiedzi, której rozpoczęcie zaplanowane jest na ok. 11:00. Kandydaci, nurtujące ich pytania, będą mogli zadawać na bieżąco w trakcie transmisji oraz w poście w wydarzeniu na Facebooku, który pojawi się kilka dni przed eventem. 

Szczegółowych informacji na temat Dnia Otwartego udziela Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji, mgr Mariusz Lewandowski (mlewandowski@umk.pl, tel. 56 611 4614). 

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu posiada prestiżową akredytację AACSB - oznacza to, że jesteśmy w gronie 5% najlepszych uczelni biznesowych świata (w tym Harvard i MIT), a certyfikat AACSB wydawany wraz z dyplomem ukończenia studiów znaczącą podwyższa jego wartość na rynku pracy. Ponadto, możemy również pochwalić się akredytacją AMBA, która plasuje nas w gronie 2% najlepszych szkół biznesu na świecie. W ofercie naszego Wydziału, poza kierunkami stricte ekonomicznymi (zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość), znajduje się kierunek adresowany do osób przejawiających zainteresowania humanistyczne - komunikacja i psychologia w biznesie oraz nasze "najmłodsze dziecko" - logistyka. Sprawdź szczegółową ofertę 

 

pozostałe wiadomości