AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Po inauguracji roku akademickiego

obrazek: fot.Mariusz Lewandowski]
fot. Mariusz Lewandowski

5 października 2020 roku odbyła się wydziałowa inauguracja roku akademickiego. W tym roku - ze względu na ograniczenia wynikające z sytuacji epidemicznej - wydarzenie podzielono na dwie tury. 

W trakcie dwóch uroczystości niespełna 500 studentów I roku I stopnia złożyło akt ślubowania i stało się oficjalnie studentami Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. 

Podczas wydarzenia tradycyjnie już wręczono dwa medale za zasługi na rzecz Wydziału. W tym roku nagrodzono Andrzeja Derkowskiego, dyrektora controllingu w Grupie NEUCA oraz Tomasza Rybińskiego, kierownika Biblioteki WNEiZ. Prodziekan ds. Studentów, dr Ryszard Lorenczewski, w imieniu Rady Dziekańskiej, wyróżnił Najlepszego Absolwenta oraz Najlepszego Studenta w minionym roku akademickim. Wręczono także nagrody za działalność organizacyjną dla ubiegłorocznych absolwentów zaangażowanych w życie wydziałowych kół naukowych i organizacji studenckich. 

Uroczystość uświetniły wystąpienia gości (w kolejności wystąpień): Jacka Rutkowskiego, Prezesa Zarządu Komplementariusza firmy MATBUD Toruń oraz dr Joanny Modrzyńskiej, która wygłosiła wykład inauguracyjny nt. dobrych manier w uczelni wyższej.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć