AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

O sile pozytywnych emocji w życiu i biznesie

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Nadesłane

28 stycznia 2021 roku o godzinie 10:00 odbędzie się wydarzenie w formie online pod tytułem „Siła pozytywnych emocji w życiu i biznesie”, organizowane przez studentów specjalności Event Management i PR Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Wydarzenie pod patronatem Biura Karier UMK oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu rozpocznie się od prelekcji osób związanych z coachingiem, doradztwem biznesowym, a także budowaniem i doskonaleniem wizerunku. Po wystąpieniach prelegentów będzie możliwość zadania pytań i dyskusji z gośćmi.

W trakcie wydarzenia wystąpią:

Grażyna Mikusek - coach biznesowy, który do tej pory przeprowadził już prawie 4 tysiące sesji z klientami. W pracy wykorzystuje swoje umiejętności uważnego słuchania i zadawania pytań. Pracuje z zachowaniem najwyższych standardów etycznych, dbając o rozwój osobisty i biznesowy swoich klientów.

dr Kamila Skrzypczyńska - pracuje ze studentami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów połączonych z doradztwem biznesowym. Jest praktykiem we wdrażaniu i doskonaleniu systemowych rozwiązań projakościowych w przedsiębiorstwach.

Tomasz Rajfura - absolwent studiów Executive Master of Business Administration (EMBA) na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Z wykształcenia psycholog i ekonomista, pasjonat komunikacji wizualnej i projektowania graficznego. Jest ekspertem w zakresie budowania i rozwijania wizerunku.

Transmisja rozpocznie się o 10:00 na fanpage'u naszego Wydziału na Facebooku. 

Wydarzenie na Facebooku

 

pozostałe wiadomości