AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Puchar Wydziału 2020

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Mariusz Lewandowski

9 grudnia 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Pucharu Wydziału. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej.

Transmisja z wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00 na stronie Wydziału oraz na fanpage'u na Facebooku. Jak zapewniają Organizatorzy: pragniemy kontynuować tradycję i dostarczyć, na tyle, na ile to możliwe, rozrywki i niezapomnianych wrażeń, jak to miało miejsce co roku.

Puchar Wydziału to impreza, w której drużyny poszczególnych kierunków zmagają się między sobą w konkurencjach powiązanych tematycznie z motywem przewodnim każdego Pucharu. W przerwach między zadaniami zwykle odbywają się licytacje przedmiotów podarowanych przez pracowników WNEiZ (w tym roku ze względów bezpieczeństwa odstąpiono od tej tradycji) oraz przedstawione zostają wyniki studenckiego plebiscytu dla pracowników w poszczególnych kategoriach. W ubiegłym roku Puchar zdobyła drużyna komunikacji i psychologii w biznesie pod opieką mgr. Mariusza Lewandowskiego z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu. 

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest "All I want for Christmas is WNEiZ". Organizatorzy zachęcają, by być razem w tym pięknym okresie Świąt Bożego Narodzenia, nawet jeżeli są one inne niż wszystkie. Zapomnijmy na chwilę o pandemicznej rzeczywistości i dajmy się ponieść magii świąt - przekonują przedstawiciele Samorządu Studenckiego WNEiZ, corocznie odpowiedzialni za organizację imprezy. 

 

pozostałe wiadomości