AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Inwestycje i nieruchomości Made in Toruń

dr hab. Małgorzata Jaworek, prof. UMK, kierowniczka Katedry Inwestycji i Nieruchomości ze znakiem Made in Toruń przyznanym Wydziałowi w 2020 roku. Wręczenie kolejnej nagrody zaplanowano na 12 kwietnia w Dworze Artusa.
dr hab. Małgorzata Jaworek, prof. UMK, kierowniczka Katedry Inwestycji i Nieruchomości ze znakiem Made in Toruń przyznanym Wydziałowi w 2020 roku. Wręczenie kolejnej nagrody zaplanowano na 12 kwietnia w Dworze Artusa.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu otrzymał kolejne wyróżnienie Made in Toruń. Tym razem nagrodzono moduł inwestycyjno-nieruchomościowy oraz specjalność inwestycje i nieruchomości na kierunku zarządzanie, będące w ofercie Katedry Inwestycji i Nieruchomości.

Znak Made in Toruń, przyznawany przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, to rekomendacja wzmacniająca zaufanie klientów i wiarygodność toruńskich firmy w relacjach biznesowych. Wszystkich laureatów łączy kilka cech, w tym wysoka jakość oferowanych wyrobów bądź usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym mogą stać się wzorem dla innych.

W ramach studiów na nagrodzonym module i specjalności – obok wiedzy ogólnej z zakresu zarządzania – absolwent zdobywa aktualną wiedzę na temat istoty decyzji inwestycyjnych, finansowania oraz metod oceny projektów inwestycyjnych, a ponadto specyfiki funkcjonowania rynku nieruchomości, w tym m.in. podstaw wyceny nieruchomości. Dodatkowo, obok wiedzy, absolwent zdobywa umiejętności przydatne w procesie inwestycyjnym - umiejętność projektowania oraz nadzorowania i kierowania realizacją takich przedsięwzięć, w tym także skutecznego radzenia sobie z kryzysogennymi uwarunkowaniami procesu inwestycyjnego.

Regulamin znaku stanowi, że wnioskodawca musi spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana/świadczona jest przynajmniej na terenie miasta. Znaku nie można kupić, a prawo do posługiwania się nim można zdobyć wyłącznie poprzez decyzję Kapituły.

Przyznana nagroda jest drugą dla WNEiZ UMK – w 2020 roku znakiem Made in Toruń wyróżnione zostały studia podyplomowe Executive Master of Business Administation.

pozostałe wiadomości