AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Zaproszenie na seminarium

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański, DPiI UMK.

Serdecznie zapraszamy na seminarium "Praktyka negocjacji i realizacji kontraktów budowlanych na rynku inwestycyjnym", które odbędzie się 2 kwietnia 2019 r., godz. 8.30 – 11.10 w sali III w gmachu naszego Wydziału.

Celem seminarium pn.: „Praktyka negocjacji i realizacji kontraktów budowlanych na rynku inwestycyjnym” jest przybliżenie i zdobycie podstawowej wiedzy w zakresie wykorzystania praktycznych procedur w praktyce negocjowania warunków umów budowlanych, wiedzy dotyczącej zarządzania kontraktami budowlanymi z uwzględnieniem aktualnych problemów w budownictwie. W trakcie seminarium odbędzie się również prezentacja działalności Koła Młodych Profesjonalistów działającego przy SIDiR oraz promocja zawodu Inżyniera Konsultanta jako atrakcyjnej ścieżki kariery zawodowej w branży budowlanej.

Seminarium poprowadzi mgr inż. Grzegorz Piskorz – Członek Zarządu SIDiR, Przewodniczący Koła Młodych Profesjonalistów.

Organizatorami spotkania są: Koło Młodych Profesjonalistów Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz Katedra Inwestycji i Nieruchomości Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu przy współpracy Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości.

pozostałe wiadomości