AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Kolejne spotkania w ramach Akademii BZWBK już za nami

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Mariusz Lewandowski

 

Kolejne spotkania z cyklu „Akademii Banku Zachodniego WBK” już za nami! Pracownicy banku podzielili się z naszymi studentami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianej bankowości.

 

27 i 29 marca 2018 roku w murach naszego Wydziału gościliśmy pracowników Banku Zachodniego WBK, należącego do Grupy Santander - jednej z największych grup finansowych na świecie. Spotkania te odbyły się w ramach „Akademii BZWBK” - cyklicznego wydarzenia skierowanego do naszych studentów, zainteresowanych światem finansów i bankowości. W ramach tej edycji mogliśmy wysłuchać 4 wykładów.

27 marca o bankowości mobilnej i jej mocnych stronach opowiedział Krzysztof Piskorski, zaś o tym, jak analizować przedsiębiorstwa - Gabriela Michalska. Warto podkreślić, że w trakcie pierwszej prelekcji, jej uczestnicy wzięli udział w pokazie rozszerzonej rzeczywistości - wszystko dzięki jednej z aplikacji wykorzystywanych przez bank. 

29 marca upłynął z kolei pod znakiem zarządzania zasobami ludzkimi. O tym, jak wygląda praca menedżera w banku opowiedziała Beata Augustyńska, zaś profil idealnego pracownika sektora bankowości przybliżyła Marzenna Płatek. 

Dziękujemy przedstawicielom banku za ciekawe prelekcje i liczymy na dalszą, owocną współpracę w przyszłości. 

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.