AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Praktycznie o marketingu

Zdjęcie ilustracyjne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji E! Marketing, która w nieoczywisty sposób łączy naukę z biznesem. Wydarzenie w formie zdalnej rozpocznie się 8 czerwca 2021 roku o godzinie 10:00.

E! Marketing to pierwsza uniwersytecka konferencja poświęcona e-marketingowi, mająca zgrywalizowaną i interaktywną formułę, wychodząca poza ramy typowych konferencji naukowych. Wydarzenie to jest organizowane przez pracowników i studentów naszego Wydziału i ma na celu zbliżenie przedstawicieli środowiska naukowego z reprezentantami praktyki gospodarczej.

Konferencja dedykowana jest praktykom biznesu, naukowcom z dziedziny marketingu, studentom kierunków związanych z marketingiem oraz wszystkim osobom zajmującym się szeroko pojętą komunikacją marketingową, dążącym do zdobywania nowej wiedzy i wymiany inspiracji w tym zakresie.

Tematyka wystąpień obejmuje szeroko rozumianą komunikację marketingową za pośrednictwem Internetu. Wydarzenie odbędzie się w wirtualnej przestrzeni Wydziału. Weźmie w nim udział 8 prelegentów-praktyków występujących na największych konferencyjnych scenach w Polsce, którzy w krótkich – około 20-minutowych - prezentacjach będą mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu wykorzystania Internetu w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej oraz budowaniu marki własnej. Lista prelegentów oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są na dedykowanej stronie wydarzenia www.konferencjamarketingowa.online.

Streaming dostępny będzie na stronie internetowej Wydziału oraz na Facebooku.

Organizatorami wydarzenia są pracownicy Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu – dr Joanna Petrykowska oraz mgr Mariusz Lewandowski wraz ze studentami II roku komunikacji i psychologii w biznesie.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga uprzedniej rejestracji.

pozostałe wiadomości