AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wyceń spółkę i wygraj prestiżowy konkurs

Zdjęcie ilustracyjne
W tegorocznej edycji konkursu do wygrania jest 10 000 złotych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Research Challenge", organizowanym przez CFA Society Poland pod kierownictwem prof. Krzysztofa Jajugi. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 3 grudnia.

Konkurs jest inicjatywą mającą na celu rozwinięcie u studentów umiejętności analizy i wyceny spółek, a także umiejętności prezentacji swoich wyników. CFA Society Poland zaprasza do współpracy lokalne uczelnie, które wyłaniają zespoły liczące od 3 do 5 osób (maksymalnie dwie drużyny z uczelni). Każda drużyna musi mieć swojego opiekuna (Faculty Advisor) z uczelni. Drużyny pod opieką mentora (Industry Mentor) mają przeprowadzić analizę finansową oraz napisać raport wybranej w danym roku przez CFA Society Poland spółki akcyjnej. Raport jest oceniany przez grono profesjonalistów finansowych, a następnie przedstawiany przed panelem ekspertów z branży, którzy wybierają ekipę do reprezentacji kraju na etapie europejskim. Zwycięska drużyna z Europy przechodzi do finału światowego, w którym do wygrania jest 10 000 złotych. 

Więcej informacji o konkursie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o zgłoszenie się do dr. Michała Buszko poprzez maila (mibus@umk.pl) lub MS Teams do niedzieli, 3 grudnia br. 

pozostałe wiadomości