AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Sukces w strukturach MPI Foundation

Zdjęcie ilustracyjne
Nadesłane

Od stycznia 2020 dr Krzysztof Celuch z Katedry Marketingu i Zachowań Organizacyjnych obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.

Od stycznia 2020 roku przewodniczącym regionu EMEA (Europa, Middle East, Africa) w ramach największej fundacji związanej z przyznawaniem środków i grantów na działania przemysłu spotkań na świecie – MPI Foundation zostanie po raz pierwszy w 35-letniej historii Polak – dr Krzysztof Celuch, wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz właściciel butikowej firmy konsultacyjnej Celuch Consulting.

W ramach MPI Foundation, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, Celuch pokieruje trzema kluczowymi regionami dla globalnego rozwoju organizacji przez kolejne trzy lata.

Fundacja MPI jest organizacją, która wspiera cele biznesowe i społeczność branżową poprzez finansowanie indywidualnych stypendiów edukacyjnych, grantów na badania i rozwój.

Od 2009 r., poprzez darowizny indywidualne, specjalne wydarzenia strategiczne, projekty edukacyjne oraz darowizny stowarzyszeń i korporacji, Fundacja MPI zebrała i przekazała prawie 20 mln złotych, co czyni ją jedną z największych inicjatyw w branży spotkań, wywierającą realny wpływ na rozwój branży całym świecie.

Krzysztof Celuch jest związany z MPI od początku swojej kariery zawodowej. Jest między innymi założycielem MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter), byłym członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim oraz laureatem tytułu MPI RISE Award.

„Każdego dnia w XXI wieku możemy być zaskoczeni, zasmuceni i próbować zrozumieć, dlaczego to nie my zostaliśmy wybrani, co źle zrobiliśmy czy w czym jesteśmy gorsi. Sztuką jest jednak słuchać i zrozumieć. Najważniejsze jest, żeby pomagać innym, wspierać i samemu być przykładem. Prawie 20 lat temu to ja dostałem wsparcie od MPI Foundation. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i z przyjemnością będę odpowiedzialny za przekazywanie wsparcia dalej – podsumowuje Krzysztof Celuch.

Meeting Professionals International to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie posiada 18 tysięcy członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

pozostałe wiadomości