Doradzą Katedrze Inwestycji i Nieruchomości

fot. Nadesłane.

9 grudnia 2021 roku Katedra Inwestycji i Nieruchomości zrealizowała rozważaną od dłuższego czasu inicjatywę wystąpienia do wysoko cenionych ekspertów oraz znanych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku inwestycyjno-budowlanym z prośbą o przyjęcie zaproszenia do współpracy w ramach: Rady Doradczej Katedry Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Pierwsze powołania wręczono:

• Panu Jackowi Rutkowskiemu, prezesowi Zarządu Mat-Bud,
  • Panu Krzysztofowi Balczerskiemu, prezesowi Zarządu APRO Construction,
  • Panu Markowi Antonowiczowi, wiceprezesowi Zarządu APRO Investment,
  • Panu Michałowi Deptule, menedżerowi ds. sprzedaży i marketingu.

Radę Katedra utworzyła uznając, iż w  obecnej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości prowadzenie działalności naukowo-dydaktycznej na wysokim poziomie nie jest możliwe bez stałego współdziałania z przedstawicielami praktyki gospodarczej i korzystania z ich bogatych doświadczeń.