AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Płatne kursy językowe w SPNJO

Zdjęcie ilustracyjne

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK zaprasza studentów, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracji Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na odpłatne kursy językowe.

Studentom I roku studiów, dla których nadchodzący rok akademicki oznacza rok przerwy w nauce języków, Studium oferuje kurs „Przygotowanie do lektoratu,” na poziomie B1, którego celem jest powtórzenie i usystematyzowanie gramatyki, poszerzanie słownictwa oraz doskonalenie poszczególnych sprawności językowych. Udział w kursie pomoże odświeżyć wiadomości z zakresu szkoły średniej, przed przystąpieniem do zgłębiania języka specjalistycznego, stanowiącego podstawę obowiązkowego lektoratu na II roku. Kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych (zajęcia raz w tygodniu w trybie on-line). Cena za godzinę: 13,50 zł (405 zł za semestr, możliwość płatności w czterech ratach po 102 zł).

Zachęcamy także do udziału w kursie języka angielskiego biznesowego na poziomie B2, kursie języka angielskiego prawniczego TOLES Foundation, a także w kursach języka hiszpańskiego, norweskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub fińskiego. Godnym polecenia jest również kurs konwersacyjny z native speakerem języka angielskiego na poziomie B1 i B2 oraz kurs przygotowawczy do First Certificate in English. SPNJO oferuje wysoką jakość zajęć, atrakcyjne ceny z systemem ratalnym oraz komfort nauki zdalnej.

Więcej informacji na stronie internetowej Studium, profilu na Facebooku oraz w sekretariacie SPNJO (tel. 56 611 42 12, 56 611 42 13).

pozostałe wiadomości