AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

International Week 2018 już za nami!

Zdjęcie ilustracyjne
International Week 2018 fot. Mariusz Lewandowski

W dniach 22.10.2018 - 26.10.2018 roku gościliśmy na naszym Wydziale studentów z Włoch i Finlandii wraz z opiekunami, którzy przyjechali do nas w ramach International Week 2018.

International Week to przedsięwzięcie, które powoli wpisuje się na stałe w kalendarz październikowych wydarzeń odbywających się na naszym Wydziale. W tym czasie goście z zagranicy, studenci zagranicznych kierunków oferowanych przez nasz Wydział oraz Ci przebywający w murach WNEiZ w ramach programu Erasmus+ biorą udział w warsztatach, wizytach studyjnych, wykładach i seminariach związanych tematycznie z motywem przewodnim każdej edycji International Week. W tym roku było to: Business, humor and cultural diversity. Smart communication in multicultural context. Using design thinking to build advantages of cultural diversity in business communication.

Ponadto, w poniedziałek 22 października, przed uroczystym otwarciem International Week 2018 gościliśmy 26 przedstawicieli (pracowników naukowych, dydaktycznych i administracji) Norwegian University of Science and Technology. Celem wizyty było nawiązanie bliższej współpracy naukowo-badawczej, dydaktycznej, a także wymiana doświadczeń w zakresie akredytacji AACSB.

W trakcie spotkania odbyły się prezentacje obu uczelni, przedstawienie wszystkich uczestników, a następnie przyszedł czas na nieformalny networking, który zaowocował nawiązaniem indywidualnych kontaktów, a przyszłości - publikacjami.

Zobacz także:

pozostałe wiadomości