AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Logistyka z Pucharem Wydziału 2022

6 osób w żółtych koszulkach z napisem
Drużyna logistyki pierwszy raz w historii wygrała Puchar Wydziału.

6 grudnia br. była się 13. edycja Pucharu Wydziału - corocznej imprezy, podczas której poszczególne kierunki zmagają się o Puchar Dziekana WNEiZ. Tegorocznym zwycięzcą została drużyna logistyki, prowadzona przez mgr. Krzysztofa Wojtkowiaka z Katedry Logistyki. To pierwsze zwycięstwo tego kierunku w historii imprezy. 

W tym roku motywem przewodnim wydarzenia była bajka "Kraina Lodu". Drużyny miały za zadanie m.in. rozpoznać świąteczne piosenki, namalować logo kierunku z zimowymi akcentami czy przejść tor przeszkód. 

Puchar Wydziału to impreza, w której drużyny poszczególnych kierunków zmagają się między sobą w konkurencjach powiązanych tematycznie z motywem przewodnim każdego Pucharu. W przerwach między zadaniami zwykle odbywają się licytacje przedmiotów podarowanych przez pracowników WNEiZ, z których dochód przeznaczony jest na cel charytatywny. W tym roku pomocą objęto Pawła Kraszkiewicza, studenta I roku ekonomii, chorującego na porażenie czterokończynowe. 

Wydarzenie zostało przygotowane przez Samorząd Studencki WNEiZ i współpracujące z nim osoby studiujące. 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.