AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Dzień Otwarty 2020 już wkrótce

Zdjęcie ilustracyjne
Dzień Otwarty 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na Dzień Otwarty naszego Wydziału, który odbędzie się 17 marca 2020 roku między 10:00 a 14:00. 

Dzień Otwarty to coroczne wydarzenie organizowane przez studentów i pracowników naszego Wydziału. Głównym celem wydarzenia jest zapoznanie potencjalnych kandydatów z ofertą i bazą dydaktyczną WNEiZ, zasadami rekrutacji na studia na UMK, możliwościami socjalnymi oraz możliwościami rozwoju swojej kariery na uczelniach zagranicznych, w ramach szeroko rozwiniętej współpracy międzynarodowej naszego Wydziału.

Program tegorocznego wydarzenia zakłada m.in.: spotkania ze studentami i pracownikami WNEiZ, oprowadzanie po Wydziale, quiz wiedzy z zakresu szeroko rozumianej ekonomii oraz grę aktywizującą, rozwijającą kompetencje miękkie. Event ma charakter otwarty - zapraszamy w dowolnie wybranym momencie trwania wydarzenia. Wydarzenie na Facebooku

Warto także zaznaczyć, że tego dnia w Auli UMK (ul. Gagarina 11) odbędą się XXVII Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2020, w trakcie których swoją ofertę zaprezentuje kilkanaście uczelni z całej Polski. Wizyta tego dnia na kampusie UMK może więc być doskonałą okazją do zapoznania wszystkich zainteresowanych z możliwościami, które oferuje nie tylko nasz Uniwersytet, ale także inne polskie uczelnie.

Szczegółowych informacji na temat Dnia Otwartego udzieli mgr Mariusz Lewandowski (mlewandowski@umk.pl, tel. 56 611 46 14), pod którego opieką wydarzenie organizują studenci zrzeszeni w Zespole Promocji Wydziału.

pozostałe wiadomości