AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Ekspertka z USA doradzi start-upom na naszym Wydziale

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

Whitney Hischier z UC Berkeley's Haas School of Business będzie 14 stycznia gościć na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Ekspertka wygłosi wykład "Using the lean launch process to find product-market fit for your startup", poprowadzi również warsztaty i konsultacje.

Propozycja udziału w wydarzeniu adresowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, zwłaszcza start-upowców, naukowców, studentów, pracowników IOB oraz wszystkich zainteresowanych.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 14 stycznia w gmachu WNEiZ UMK (ul. Gagarina 13a, Sala Rady Wydziału).

Wykład rozpocznie się o godz. 10:15, na godz. 11:15 zaplanowano warsztaty, a na godz. 12:30 – konsultacje.

Wykład i warsztaty będą prowadzone w języku angielskim, podczas konsultacji będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

Spotkania organizowane są przez Urząd Marszałkowski w Toruniu w ramach projektu „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu jest partnerem przedsięwzięcia.

Whitney Hischier jest wykładowcą w UC Berkeley's Haas School of Business w dziedzinie przedsiębiorczości i byłym dyrektorem wydziału w programie Top 500 w Polsce. Współpracowała również z Bankiem Światowym, aby napisać studium przypadku na temat przedsiębiorczości w Polsce. Wcześniej Whitney była asystentem dziekana ds. edukacji menedżerskiej w Haas oraz konsultantem w USA i Europie dla KPMG, ABN Amro Bank i Deloitte. Posiada tytuł licencjata Uniwersytetu Stanforda oraz tytuł MBA Haas. Wolny czas spędza z rodziną, jest zawodowym jeźdźcem.

pozostałe wiadomości