Czwórka idzie na UMK

Na stoisku Collegium Medicum UMK odwiedzający chętnie korzystali z masażu dłoni fot. Andrzej Romański

W środę 4 grudnia na naszym Wydziale odbyło się wydarzenie „Czwórka idzie na studia”, na które złożyły się liczne atrakcje dla studentów oraz audycja radiowa na antenie „Czwórki”, nadawana na żywo prosto z naszego budynku.

Obecności radiowców towarzyszyło kilkanaście stanowisk z mnóstwem atrakcji i animacji, m.in. możliwością treningu z Piotrem Galusem, muzyką Norberta Borzyma i Holiday 80, wirtualną rzeczywistością, stoiskiem archeologicznym, warsztatami kulinarnymi i poradami makijażystki.

Wizyta "Czwórki" była okazją do zaprezentowania szerokiego spektrum inicjatyw podejmowanych na naszym Uniwersytecie. UMK reprezentowali:

• Centrum Dziedzictwa Kulinarnego, Wydział Nauk Historycznych UMK;
  • Katedra Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej, Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum UMK;
  • Dział Współpracy Międzynarodowej UMK i studenci programu Erasmus+;
  • Instytut Archeologii, Wydział Nauk Historycznych UMK;
  • Program "Absolwent UMK";
  • Kogni_LAB, Wydział Filozofii i Nauk Społecznych;
  • Wydział Sztuk Pięknych UMK,
  • Radio Sfera;
  • UMK TV.

Wydarzenie na Facebooku

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.