AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Przy śniadaniu o biznesie

Zdjęcie ilustracyjne
Śniadania biznesowe to doskonała okazja do networkingu między uczestnikami wydarzeń. fot. Paulina Wenderlich

16 listopada 2022 roku odbyła się kolejna edycja Śniadania biznesowego - cyklicznego spotkania networkingowego łączącego świat nauki ze światem lokalnego biznesu. Prelegentką w trakcie wydarzenia była Malwina Nowacka-Smolicka, która podzieliła się swoją wiedzą na temat tworzenia skutecznych modeli biznesowych, pozwalających pozyskać inwestora. 

Malwina Nowacka-Smolicka - koordynator projektu Toruński Inkubator Przedsiębiorczości oraz Implement HUB- program akceleracji rozwiązań naukowych i patentów powstających na uczelniach wyższych województwa kujawsko-pomorskiego realizowanego w ramach programu Dialog Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Posiada doświadczenie we współpracy ze start-upami i firmami technologicznymi zdobyte we współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości. Jako koordynator ds. komitetów inwestycyjnych fundacji Przedsiębiorczy Toruń i Fundacji AIP  przygotowuje komitety inwestycyjne wraz z ich dokumentacją. Wspiera początkujące start upy w zakresie doradztwa inwestycyjnego. W swoich codziennych zadaniach jest odpowiedzialna za wyszukiwanie projektów zgodnych z kryteriami inwestycji w tym również w ramach współpracy z funduszami VC oraz za weryfikację modeli biznesowych zgłaszanych projektów. Z racji wykształcenia prawniczego posiada doświadczenie w zakresie przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych; analizy dokumentów prawnych, wydawania opinii, doradztwa biznesowego oraz doradztwa technologicznego.

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszerzanie swojej wiedzy. Za ideą śniadań biznesowych stoją Mariusz Lewandowski oraz Patrycja Gulak-Lipka, którzy są wspierani przez studentów specjalności event management.

Kolejna edycja wydarzenia zaplanowała została na styczeń. Więcej informacji wkrótce. 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.