AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Śniadanie biznesowe #10: Od świnki skarbonki do Anioła Biznesu

Jedna z edycji Śniadań Biznesowych.
Jedna z edycji Śniadań Biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śniadania biznesowego - cyklicznego spotkania networkingowego dla lokalnych przedsiębiorców. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada br. o godz. 8:30 stacjonarnie, w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (ul. Gagarina 13a). 

Tematem przewodnim spotkania będzie tworzenie modeli biznesowych, pozwalających na pozyskanie inwestorów. Swoją wiedzą podzieli się Malwina Nowacka-Smolicka. 

Malwina Nowacka-Smolicka - koordynator projektu Toruński Inkubator Przedsiębiorczości oraz Implement HUB- program akceleracji rozwiązań naukowych i patentów powstających na uczelniach wyższych województwa kujawsko-pomorskiego realizowanego w ramach programu Dialog Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Posiada doświadczenie we współpracy ze start-upami i firmami technologicznymi zdobyte we współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości. Jako koordynator ds. komitetów inwestycyjnych fundacji Przedsiębiorczy Toruń i Fundacji AIP  przygotowuje komitety inwestycyjne wraz z ich dokumentacją. Wspiera początkujące start upy w zakresie doradztwa inwestycyjnego. W swoich codziennych zadaniach jest odpowiedzialna za wyszukiwanie projektów zgodnych z kryteriami inwestycji w tym również w ramach współpracy z funduszami VC oraz za weryfikację modeli biznesowych zgłaszanych projektów. Z racji wykształcenia prawniczego posiada doświadczenie w zakresie przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych; analizy dokumentów prawnych, wydawania opinii, doradztwa biznesowego oraz doradztwa technologicznego.

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszerzanie swojej wiedzy. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://app.evenea.pl/event/sb10/. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

pozostałe wiadomości