Wykładowcy, studenci i absolwenci UMK na Controlling Intelligence Adventure

3-4 grudnia w Poznaniu miało miejsce największe wydarzenie controllingowe w Polsce i jedno z największych w Europie - XII Kongres Controlling Intelligence Adventure „Digitalizacja, robotyzacja oraz business Intelligence w controllingu”, którego organizatorem było Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV.

280 uczestników z Europy Środkowo-Wschodniej, 24 prelegentów, 2 panele dyskusyjne.

2 dni inspiracji wypełnione kluczowymi zagadnieniami z zakresu rozwoju nowoczesnych organizacji: Business Intelligence, Advanced Analytics, Big Data, Digitization, Robotic Process Automation (RPA), Reporting and dashboards, Storytelling and visualization.

2 dni wystąpień i wymiany poglądów naukowców i praktyków z różnych krajów i różnych branż, m.in. prof. Heimo Losbichlera Prezesa Zarządu ICV oraz Małgorzaty Podskarbi, Członka Zarządu ICV, przedstawiciela firmy Volkswagen. A także ICV Young Controllers Barcamp, w którym wzięli udział studenci Klubu Controllera z UMK

Kongres prowadzili Dyrektor Zarządzający ICV Polska dr Tomasz M. Zieliński oraz prof UMK dr hab. Marlena Ciechan-Kujawa. Sesję ICV Young Controllers Barcamp poprowadził dr Piotr Kozak.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.