Członkowie Klubu Controllera z szansą na nagrodę

fot. Pixabay.com

Członkowie Klubu Controllera zgłosili się do konkursu „Make progres with Citi”, którego organizatorem jest Citi Bank. Celem konkursu jest podniesienie kompetencji studentów. Projekt Klubu nosi tytuł „Robotic Process Automation – czyli do czego służy robot”. Wyłonienie laureatów odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap, to głosowanie internautów. Dziesięć projektów o największej liczbie głosów przechodzi do drugiego etapu, w trakcie którego jury konkursu wyłoni zwycięzców.

Żeby zagłosować należy na dole tej strony nacisnąć przycisk „Zagłosuj”. Następnie należy wypełnić formularz oraz zaznaczyć odpowiednie zgody (w tym: „jestem studentem/tką”, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu). Na podany przez Was adres mailowy przyjdzie link przekierowujący do strony weryfikacyjnej na której należy wpisać kod, otrzymany w SMS. Głosując, musimy mieć więc dostęp do poczty elektronicznej oraz do telefonu.