AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Zajęcia dydaktyczne do oceny

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

25 stycznia 2021 r. w systemie USOS zostały otwarte kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

Informacja zwrotna ze strony studentów i uczestników studiów podyplomowych umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron procesu dydaktycznego oraz będzie wykorzystana do sprawniejszego zarządzania ofertą dydaktyczną Uniwersytetu. Zebrane i opracowane wyniki stanowią podstawę do wdrażania rozwiązań sprzyjających poprawie jakości kształcenia oraz do docenienia najlepszych nauczycieli.

Uczestnictwo w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariusza dostępnego po zalogowaniu w systemie USOS lub w aplikacji Mobilny USOS UMK (dostępnej na telefony z systemem Android lub iOS). Badanie jest anonimowe. Kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych pozostaną otwarte do 15 października 2021 r.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w wewnętrznym (wydziałowym) badaniu oceny zajęć zdalnych prowadzonych na naszym Wydziale w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021. Kwestionariusz dostępny jest pod tym adresem. 

pozostałe wiadomości