AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Networking z przedsiębiorcami

Zdjęcie ilustracyjne

Centrum Wsparcia Biznesu wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika  zapraszają na spotkanie networkingowe „Poszerz Horyzonty”  dla młodych przedsiębiorców, studentów i osób zainteresowanych założeniem własnej firmy. Wydarzenie organizowane będzie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021 i odbędzie się w siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK Toruń dnia 09.11.2021 w godzinach 9:30- 11:00 (sala nr IV).

Jak budować własny biznes? Co jest najważniejsze na starcie działalności? Jak zdobyć kapitał na rozkręcenie firmy?  O tym opowiedzą:

  • dr Aleksandra Wypych - Akamed
  • Marek Kaliński – Candelana
  • Karolina Nickel - Koniczynka

Celem organizowanego wydarzenia jest wymiana doświadczeń i popularyzacja wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, działania na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta, budowanie sieci kontaktów biznesowych, dostarczanie młodym ludziom nowych praktycznych umiejętności. Spotkanie networkingowe stanowić będzie okazję do budowania relacji między przedsiębiorcami i studentami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług. Poprzez powiększanie grona znajomych i pielęgnowanie sieci kontaktów biznesowych, przyszły młody przedsiębiorca będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych osób zajmujących się przedsiębiorczością. Spotkanie będzie miało charakter swobodny, podczas prelekcji prowadzona będzie dyskusja warsztatowa opierająca się na pytaniach uczestników. 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, organizatorzy nie wymagają uprzedniej rejestracji. Moderatorami dyskusji będą Piotr Zariczny z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu oraz Mariusz Lewandowski z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Informujemy, że wstęp do budynków UMK możliwy jest tylko dla osób niewykazujących objawów chorobowych, po uprzedniej dezynfekcji rąk i w poprawnie założonej maseczce ochronnej. 

pozostałe wiadomości