AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Recykling daje owoce 2018

Zdjęcie ilustracyjne

28 listopada 2018 r. w godz. 15:00-20:00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbędzie się kolejna odsłona akcji „Recykling daje owoce”.

Idea akcji jest bardzo prosta - mieszkańcy za przynoszone elektrośmieci (zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz baterie) otrzymują pyszne i zdrowe owoce. Pierwsze 10 osób otrzyma także sadzonki drzew owocowych. Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko.

Cykl jest organizowany przez ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego

W Toruniu akcję organizuje Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Partnerami toruńskiej akcji są: Rada Okręgu Chełmińskie, Fundacja Institute of Effective Asset Management oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp. z o.o.

Wydarzenie odbywa się po raz kolejny pod patronatem medialnym TV Toruń

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Społecznie odpowiedzialny WNEiZ UMK” dofinansowanego ze środków Fundacji Santander w ramach programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”.

Zobacz także:

pozostałe wiadomości