AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Po IV Kopernikańskim Sympozjum Młodych Naukowców

obrazek: fot.Andrzej Romański]
fot. Andrzej Romański

W dniach 23 - 24.04.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbyło się IV Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców poświęcone tematyce wyzwań i zagrożeń stojących przez współczesnym zarządzaniem.

Sympozjum rokrocznie organizowane jest przez pracowników i doktorantów Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem. Wydarzenie objęte zostało patronatem Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego o. w Toruniu oraz Instytutu Badań Gospodarczych.

Po raz pierwszy, ze względu na dużą liczbę uczestników KSMN trwało dwa dni. Otrzymaliśmy zgłoszenia od 75 osób, które reprezentowały aż 30 różnych ośrodków naukowych w Polsce i instytucji badawczych. W czasie uroczystego otwarcia konferencji, zgromadzonych gości powitali Pan Prodziekan ds. Nauki prof. UMK, dr hab. Maciej Zastempowski i Pani Prodziekan ds. Współpracy z Zagranicą i Rozwoju prof. UMK, dr hab. Aldona Glińska-Neweś.

W czasie dwudniowego Sympozjum odbyło się łącznie siedem sesji plenarnych poświęconych tematyce: zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania ryzykiem, obsługi logistycznej klientów, zarządzania marketingowego, kształcenia i zaufania społecznego, współpracy strategicznej jednostek gospodarczych oraz stosowanych metod i narzędzi zarządzania. Prelegenci oprócz możliwości wymiany poglądów i nawiązania nowych relacji naukowych, wzięli udział w zwiedzaniu najważniejszych miejsc w Torunia oraz degustacji regionalnych wyrobów.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć