AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Przy śniadaniu o emocjach w biznesie

Uczestnicy 11. edycji
Uczestnicy 11. edycji "Śniadania biznesowego" w trakcie networkingu fot. Paulina Wenderlich

2 lutego odbyła się kolejna edycja "Śniadania biznesowego na WNEiZ" - cyklicznego wydarzenia networkingowego dla przedstawicieli biznesu. Prelegentką w trakcie wydarzenia była dr Kamila Skrzypczyńska z Katedry Doskonałości Biznesowej naszego Wydziału.

Tematem przewodnim wydarzenia były emocje w biznesie. Uczestniczki i uczestnicy spotkania zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi inteligencji emocjonalnej, wzięli także udział w praktycznym warsztacie pokazującym, w jaki sposób radzić sobie z trudnymi emocjami w pracy zawodowej. 

Dr Kamila Skrzypczyńska jest doktorem nauk o zarządzaniu, pracuje jako konsultantka biznesowa w zakresie tworzenia i wdrażania strategii biznesowych. Posiada bogate doświadczenie związane z prowadzeniem szkoleń i warsztatów połączonych z doradztwem biznesowym.

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszerzanie swojej wiedzy. Za ideą śniadań biznesowych stoją Mariusz Lewandowski oraz Patrycja Gulak-Lipka, którzy są wspierani przez studentów specjalności event management.

Kolejna edycja wydarzenia zaplanowała została na styczeń. Więcej informacji wkrótce. 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.