AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wczoraj Studentem, dziś Absolwentem!

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

14 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość ukończenia studiów dla Absolwentów i Absolwentek naszego Wydziału, którzy obronili się w roku akademickim 2021/2022.

Tegoroczna uroczystość to powrót do tradycji po pandemicznej przerwie. W trakcie wydarzenia wręczono certyfikaty AACSB i listy gratulacyjne osobom, które ukończyły studia w 2022 roku. Uroczystość była także okazją do nagrodzenia studentek i studentów naszego Wydziału, którzy w trakcie studiów wykazali się działalnością organizacyjną i naukową. 

W trakcie wydarzenia ogłoszono wyniki konkursu Dziekana WNEiZ UMK na najlepsze prace dyplomowe. Nagrodę za najlepszą pracę magisterską pt. "Wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych w państwach Unii Europejskiej w latach 2010-2019" zdobył mgr Maksymilian Wiśniewski. Praca napisana została pod kierunkiem dr hab. Elżbiety Szulc, prof. UMK. Z kolei nagrodę za najlepszą pracę licencjacką zdobyła Alicja Borowska, która pod kierunkiem dr Katarzyny Liczmańskiej-Kopcewicz napisała pracę pt. "Personal branding, czyli budowanie marki osobistej przez autorów książek i jej wpływ na proces decyzyjny konsumentów". 

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia zostały udostępnione na stronie Programu "Absolwent UMK" na Flickr: część 1, część 2. 

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.