Dzień Otwarty EMBA

Papier firmowy z napisem
fot. Andrzej Romański

Serdecznie zapraszamy Dzień Otwarty EMBA na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który odbędzie się 22 czerwca br. To wydarzenie, w którym wcielisz się w rolę uczestnika najbardziej prestiżowych studiów na świecie, organizowanych dla kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla. Udział w evencie będzie doskonałą okazją, aby poznać ludzi, którzy te studia tworzą - zarówno wykładowców, jak i praktyków biznesowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy są nieocenioną wartością naszego Programu.

Dzień Otwarty EMBA to okazja, aby:

• porozmawiać z wykładowcami oraz opiekunem merytorycznym EMBA,
  • uzyskać szczegółowe informacje o programie studiów i jego przewadze na rynku,
  • poznać zasady przyjęcia na studia oraz możliwości finansowania,
  • wziąć udział w pokazowych warsztatach prowadzonych przez doświadczonego wykładowcę i praktyka,
  • poczuć atmosferę panującą na uczelni,
  • uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów.

Zapraszamy przedstawicieli kadry kierowniczej, dyrektorów, menedżerów, członków zarządów, pracowników działów HR odpowiadających za podnoszenie kompetencji pracowników firmy, a także wszystkich tych, którzy chcą zdobywać wiedzę i podnosić kompetencje w zakresie projektowania rozwiązań doskonalących procesy zarządcze.

Dzień Otwarty Executive Master of Business Administration odbędzie się 22 czerwca 2022 o godz. 16:30 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK (stacjonarnie).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Program:

• 16:30 – Powitanie uczestników, dr Kamila Skrzypczyńska, Kierownik Studiów EMBA
  • 16:35 – Warsztaty pt. Pieniądz w gospodarce, prowadzone przez dr Michała Buszko
  • 17:20 – Prezentacja programu EMBA, Barbara Jóźwik, opiekun Programu EMBA UMK
  • 17:35 – Pytania od uczestników