Dni e-Biznesu po raz dziesiąty

fot. Andrzej Romański

O najnowszych trendach w e-biznesie i e-finansach będą już po raz dziesiąty dyskutować w dniach 15-16 maja 2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK uczestnicy "Dni e-Biznesu 2018". Wydarzenie jest organizowane przez Koło Naukowe Forum e-Biznesu.

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat aktualnych trendów w e-finansach oraz zastosowania internetu i nowych technologii w biznesie. W programie nie zabraknie zarówno merytorycznych wykładów, jak i praktycznych warsztatów. Tematyka spotkania będzie dotyczyć najnowszych technologii bankowych oraz e-tożsamości, e-usług i inteligentnego miasta. Podczas konferencji odbędą się prezentacje poświęcone m.in. pricingowi behawioralnemu oraz wykorzystaniu kryptowalut. Przeprowadzą je reprezentanci dynamicznie rozwijających się start-upów.

Radzie programowo-naukowej wydarzenia przewodniczy prof. dr hab. Leszek Dziawgo (kierownik Katedry Zarządzania Finansami UMK), jej sekretarzem jest dr hab. Michał Polasik (adiunkt w tejże).

Partnerami strategicznymi tegorocznych "Dni e-Biznesu" są Allegro i Bank Zachodni WBK, których przedstawiciele będą prezentowali podczas konferencji tajniki swoich najnowszych innowacji finansowych. Wśród partnerów (i sponsorów) przedsięwzięcia znaleźli się także: KIR oraz First Data Polcard, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem i mobilni innowatorzy - BLIK i uPaid. Patronat honorowy nad rocznicową odsłoną wydarzenia objęli: Związek Banków Polskich, Izba Gospodarki Elektronicznej oraz Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zaprezentuje swój program popularyzacji kart płatniczych w Polsce.

Uroczyste otwarcie konferencji zaplanowano na wtorek 15 maja na godz. 11:20. Będzie miało miejsce w sali III w siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Uczestnicy "Dni e-biznesu" będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Szczegółowy program

Wydarzenie na Facebooku

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.