AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Rekrutacja do programu podwójnego dyplomu

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Adam Zakrzewski, DPiI UMK.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji do programu podwójnego dyplomu z Universidad Pablo de Olavide w Sewilli. Do programu mogą przystąpić osoby, które aktualnie są studentami II roku I stopnia zarządzania. Na zgłoszenia czekamy do 18 stycznia 2020 r. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 20 stycznia o godz. 13.00.

Polsko-hiszpański program dwudyplomowych studiów licencjackich (I stopnia) na kierunku Zarządzanie (nazywany w skrócie Double Diploma) został powołany do życia w grudniu 2014 r. Jest realizowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu wspólnie z Wydziałem Nauk o Zarządzaniu Uniwersytetu Pablo de Olavide z Sewilli. Absolwenci programu uzyskują dwa dyplomy licencjackie: polski (Uniwersytetu Mikołaja Kopernika) oraz hiszpański (Uniwersytetu Pablo de Olavide).

Do programu rekrutowane są osoby będące studentami II roku modułu organizacyjnego – menedżer biznesu na kierunku zarządzanie.

Organizacja programu:

  • I rok w ramach programu (III rok studiów) realizowany jest na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Zrekrutowani do programu studenci polscy odbywają studia wspólnie ze studentami z Hiszpanii. Na koniec III roku uzyskują dyplom licencjata UMK.
  • II rok w ramach programu (IV rok studiów, ekwiwalent I roku studiów magisterskich na UMK) realizowany jest w Hiszpanii na Wydziale Nauk o Zarządzaniu UPO z Sewilli. Polscy i hiszpańscy studenci wyjeżdżają do Sewilli, gdzie po zdaniu wszystkich egzaminów uzyskują título de grado (hiszpański odpowiednik licencjata).

Wszystkie zajęcia na trzecim i czwartym roku prowadzone są w języku angielskim. Na czas pobytu w Hiszpanii polscy studenci otrzymują wsparcie finansowe z programu Erasmus.

Więcej informacji o programie

pozostałe wiadomości