Trwa rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+

Grupa młodych osób z różnych państw stojąca na tle pomnika Mikołaja Kopernika w Toruniu
fot. Andrzej Romański

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022.

Nabór prowadzony jest do 5 listopada i obejmuje zarówno wyjazdy do krajów programu (KA103).

Aby wziąć udział w wymianie, należy wypełnić formularz online i dostarczyć go do koordynatora programu Erasmus+, mgr. Mariusza Lewandowskiego (pokój 20). Uwaga - rekrutacja ta jest rekrutacją dodatkową, nie są więc dostępne wszystkie destynacje. W tej turze rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy studenci, poza I rokiem studiów I stopnia. Podstawą kwalifikacji do programu są:

1. Dostarczenie formularza aplikacyjnego wygenerowanego z systemu internetowego,

2. Odbycie krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej (w momencie składania formularza),

3. Średnia ocen na poziomie co najmniej 3,6,

4. Posiadanie kapitału mobilności (co najmniej 3 miesiące - dotyczy osób, które wcześniej wyjeżdżały na Erasmusa).

Więcej informacji udziela wydziałowy koordynator programu Erasmus+, mgr Mariusz Lewandowski, tel. 56 611 4614, mlewandowski@umk.pl, pokój 20 (dyżur: poniedziałek - piątek, 8:00 - 15:00).