AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Komunikacja i psychologia w biznesie z Pucharem Wydziału 2020

Zdjęcie ilustracyjne
mgr Mariusz Lewandowski z Pucharem Wydziału przyznanym drużynie komunikacji i psychologii w biznesie.

9 grudnia 2020 roku odbyła się 11. edycja Pucharu Wydziału - corocznej imprezy, podczas której poszczególne kierunki zmagają się o Puchar Dziekana WNEiZ. Tegorocznym zwycięzcą została drużyna komunikacji i psychologii w biznesie, prowadzona przez mgr. Mariusza Lewandowskiego z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu, broniąc tym samym ubiegłoroczny tytuł.

W tym roku motywem przewodnim wydarzenia był czas świąteczny. Drużyny miały za zadanie m.in. rozwiązać świąteczne rebusy, odgadnąć świąteczne przeboje oraz przypisać ulubione świąteczne tradycje poszczególnym pracownikom Wydziału. Zapis z transmisji wydarzenia dostępny jest na stronie Wydziału na Facebooku. 

Puchar Wydziału to impreza, w której drużyny poszczególnych kierunków zmagają się między sobą w konkurencjach powiązanych tematycznie z motywem przewodnim każdego Pucharu. W przerwach między zadaniami zwykle odbywają się licytacje przedmiotów podarowanych przez pracowników WNEiZ. W tym roku ze względów bezpieczeństwa odstąpiono od tej tradycji - organizatorzy zachęcają do dokonywania wpłat na konto Fundacji Amicus Universitatis Nicolai Copernici dla Aleksandry Rutkowskiej, naszej Absolwentki, poszkodowanej w tragicznym wypadku samochodowym: 56 1140 2017 0000 4502 0345 2695, z dopiskiem: dla Aleksandry Rutkowskiej. W trakcie wydarzenia przedstawione zostają wyniki studenckiego plebiscytu dla pracowników w poszczególnych kategoriach. W tym roku wyróżnieni zostali:

[obiekt chwilowo niedostępny, załaduj ponownie stronę]

Wydarzenie zostało przygotowane przez Samorząd Studencki WNEiZ UMK oraz współpracujących z nim studentów.

 

pozostałe wiadomości