Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych

fot. Magdalena Skiba

Serdecznie zapraszamy na spotkanie networkingowe i warsztaty, które odbędą się w ramach Dnia Otwartego Studiów Podyplomowych. Wydarzenie zaplanowano na 19 września 2019, między 16:15 a 18:30 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (ul. Gagarina 13a).

Wydarzenie to idealna okazja by - prócz wzajemnej wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych – zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych prowadzonych przez nasz Wydział. Program Dnia Otwartego przedstawia się następująco:

• 16:15 - 16:30 - rejestracja uczestników
  • 16:30 - 17:00 - przywitanie i sesja informacyjna
  • 17:00 - 17:30 - networking i spotkania indywidualne uczestników z przedstawicielami poszczególnych programów
  • 17:30 - 18:30 - warsztaty praktyczne (do wyboru z poniższej listy)

Lista warsztatów wraz z prowadzącymi:

• "Uruchom swój potencjał" - dr Monika Wojdyło
  • "Jak skutecznie nagradzać pracowników?" - dr Monika Maksim
  • "Inteligencja emocjonalna a zarządzanie zespołem" - dr Kamila Skrzypczyńska
  • "Rola komunikacji w przekazywaniu informacji" - dr Lidia Chylewska-Barakat
  • "Event manager: praca czy powołanie?" - dr Krzysztof Celuch
  • "Budowanie zakresu projektu" - mgr Dariusz Ciechan

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza online. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oferuje 11 programów studiów podyplomowych, prowadzonych z partnerami biznesowymi. Rekrutacja na większość z nich trwa do końca pierwszego tygodnia października bieżącego roku. Szczegółowe informacje o ofercie, zasady rekrutacji oraz wymagane dokumenty znaleźć można w dedykowanej zakładce na stronie Wydziału.