AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Dzień Promocji Specjalności

obrazek:

Serdecznie zapraszamy studentów obecnego III roku oraz wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów II stopnia na naszym Wydziale na Dzień Promocji Specjalności.

Dzień Promocji Specjalności to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą studiów II stopnia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Specjalności wybierane są bowiem w trakcie rekrutacji na studia przez system IRK. W ofercie Wydziału znajduje się ponad 20 specjalności na 5 kierunkach studiów: ekonomii, ekonomii w języku angielskim, finansach i rachunkowości oraz zarządzaniu. 

Wydarzenie odbędzie się 05.06.2019 roku w godzinach 13:00 - 14:30 w holu WNEiZ UMK i będzie miało charakter "targów specjalności". W trakcie Dnia Promocji Specjalności zostanie także przedstawione oferta studiów podyplomowych organizowanych na naszym Wydziale - wszyscy studenci studiów II stopnia mogą bowiem jednocześnie podjąć naukę na studiach podyplomowych i w ten sposób wzmocnić swoją atrakcyjność na rynku pracy. 

Szczegółowa oferta specjalności dostępnych na studiach II stopnia dostępna jest tutaj, zaś studiów podyplomowych - tutaj. 

pozostałe wiadomości