AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Dzień Promocji Specjalności

Zdjęcie ilustracyjne

Serdecznie zapraszamy studentów obecnego III roku oraz wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów II stopnia na naszym Wydziale na Dzień Promocji Specjalności.

Dzień Promocji Specjalności to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą studiów II stopnia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Specjalności wybierane są bowiem w trakcie rekrutacji na studia przez system IRK. W ofercie Wydziału znajduje się ponad 20 specjalności na 5 kierunkach studiów: ekonomii, ekonomii w języku angielskim, finansach i rachunkowości oraz zarządzaniu. 

Wydarzenie odbędzie się 05.06.2019 roku w godzinach 13:00 - 14:30 w holu WNEiZ UMK i będzie miało charakter "targów specjalności". W trakcie Dnia Promocji Specjalności zostanie także przedstawione oferta studiów podyplomowych organizowanych na naszym Wydziale - wszyscy studenci studiów II stopnia mogą bowiem jednocześnie podjąć naukę na studiach podyplomowych i w ten sposób wzmocnić swoją atrakcyjność na rynku pracy. 

Szczegółowa oferta specjalności dostępnych na studiach II stopnia dostępna jest tutaj, zaś studiów podyplomowych - tutaj. 

pozostałe wiadomości