AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Tydzień Kariery z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną

Zdjęcie ilustracyjne

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. serdecznie zaprasza studentów do udziału w spotkaniach online z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność na terenie Strefy. Od 8 do 12 marca codziennie studenci będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, zapoznać się z ich działalnością, a także z ofertami praktyk, staży i pracy. 

Dodatkowo w ramach Tygodnia Kariery odbędzie się warsztat „Rekrutacja od podstaw – start dla młodych”, w czasie którego eksperci z Agencji Pracy Gi Group udzielą praktycznych porad niezbędnych w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce kariery. Z kolei osoby zainteresowane poznaniem specyfiki pracy firmy projektowej z branży energetyki wiatrowej i sektora morskiego będą mogły spotkać się z projektantami z firmy Global Maritime.

Wszystkie spotkania realizowane są online na platformie Microsoft Teams, w formule interaktywnej umożliwiającej bezpośredni kontakt z prowadzącymi. Udział w spotkaniach jest bezpłatny i nie ma konieczności dokonywania wcześniejszej rejestracji – we wskazanym terminie wystarczy kliknąć na link i dołączyć do konkretnego wydarzenia. Do spotkania można dołączyć na komputerze lub w aplikacji mobilnej.

Szczegółowy harmonogram oraz odnośniki do spotkań dostępne są w zaproszeniu.

 

 

pozostałe wiadomości