AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Śniadanie biznesowe online już 26 listopada

Zdjęcie ilustracyjne

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śniadania biznesowego - cyklicznego spotkania networkingowego organizowanego na naszym Wydziale. Podobnie jak ostatnio - względu na sytuację epidemiczną - wydarzenie odbędzie się online.

Kolejna odsłona Śniadania biznesowego została zaplanowana na 26 listopada 2020 roku, na godzinę 10:00. Wydarzenie odbędzie się w formie webinaru udostępnionego na stronie Wydziału na Facebooku. Tematem przewodnik spotkania będzie "Motywacja i radzenie sobie ze stresem w pracy zdalnej". W trakcie wydarzenia wystąpią:

  • dr Magdalena Kalińska, która poruszy tematykę skutecznego motywowania pracowników,
  • dr Lidia Chylewska-Barakat, która poprowadzi warsztaty o radzeniu sobie ze stresem w sytuacji pracy zdalnej oraz izolacji

Po wystąpieniach prelegentów przewidziano sesję pytań i odpowiedzi. Spotkanie moderowane będzie  przez  mgr Patrycję Gulak-Lipkę, mgr. Mariusza Lewandowskiego oraz studentów V roku specjalności Event Management i PR. 

 

Wydarzenie na Facebooku

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku, organizowane w głównej mierze przez studentów specjalności event management & PR na kierunku zarządzanie. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

pozostałe wiadomości