AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

O ekonomiczno-społecznych skutkach wojny w Ukrainie

Zdjęcie ilustracyjne

Centrum Badań Europy Środkowej i Wschodniej zaprasza na seminarium online poświęcone ekonomiczno-społecznym skutkom wojny w Ukrainie. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego br. o godz. 11:00 w formie transmisji na żywo na Facebooku naszego Wydziału. 

Podczas wydarzenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące wpływu konfliktu zbrojnego w Ukrainie na sytuację ekonomiczną tego kraju, świata, zmiany społeczne i polityczne a także skutki dla relacji międzynarodowych. Wśród zaproszonych ekspertek i ekspertów znaleźli się przedstawiciele uczelni z Charkowa i Nowego Jorku: dr hab. Tetyana Lepeyko, dr Andrii Kotlyk z Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics, dr Matthew G. Nagler z City Collage of New York, pracownicy naszego Wydziału: dr Małgorzata Szczepaniak oraz dr hab. Michał Moszyński, prof. UMK z Katedry Ekonomii oraz Tatiana Dębska, prezeska Fundacji Dobra dla Dobra, organizatorka punktu pomocowego Ukrainie w Toruniu.

Wydarzenie poprowadzi dr Aranka Ignasiak-Szulc, Prodziekan ds. Współpracy z Zagranicą i Rozwoju oraz dyrektorka Centrum Badań Europy Środkowej i Wschodniej.

Link do transmisji

Po wydarzeniu, zapis dostępny będzie także tutaj - dla osób, które nie posiadają konta na Facebooku. 

pozostałe wiadomości