AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Rozmowy o wolontariacie pracowniczym

Na grafice widać trzy osoby w stylu rysunkowym. Nad nimi unosi się dymek rozmowy, a w nim grafika przedstawiająca sześć dłoni różnego koloru, na każdej z nich serce

7 czerwca br. odbędzie się kolejna edycja konferencji z cyklu "Porozmawiajmy o...", która łączy świat nauki ze światem biznesu. Tym razem tematem przewodnim będzie wolontariat pracowniczy. 

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych oraz świata nauki. Konferencję rozpocznie debata oksfordzka (teza: "Wolontariat to ściema"), którą poprowadzi red. Grzegorz Nawrocki. Udział w niej - po obu stronach - wezmą koordynatorzy programów wolontariackich, wolontariusze, przedstawiciele NGOs oraz studenci. W dalszej części odbędą się panele dyskusyjne z zaproszonymi ekspertkami i ekspertami na temat roli wolontariuszy, współpracy organizacji pozarządowych z biznesem w ramach organizacji programów wolontariackich, czynników wpływających na zaangażowanie instytucji finansowych w wolontariat pracowniczy oraz (panel międzynarodowych, prowadzony w języku angielskim) tego, jak wolontariat pracowniczy wygląda na arenie międzynarodowej. 

Szczegółowy program wydarzenia

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie wymaga uprzedniej rejestracji. Konferencja rozpocznie się o godz. 11:00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, przy ul. Gagarina 13a. 

 

pozostałe wiadomości