AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Informacje dla studentów I roku studiów I stopnia

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański, DPiI UMK.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uprzejmie zaprasza na Wydziałową Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021, która odbędzie się w dniu 5 października 2020 roku w Auli UMK (ul. Gagarina 11):

  • o godz. 10:00 dla studentów kierunków: ekonomia oraz finanse i rachunkowość,
  • o godz. 14:00 dla studentów kierunków: zarządzanie, logistyka oraz komunikacja i psychologia w biznesie.

Podczas uroczystości nastąpi immatrykulacja studentów I roku. Prosimy o zajęcie w Auli wyznaczonego miejsca zgodnie z reżimem sanitarnym. Jednocześnie informujemy, że wejście do wszystkich budynków UMK możliwe jest jedynie w maseczce i po uprzedniej dezynfekcji rąk. Obecność na inauguracji roku jest obowiązkowa. W trakcie uroczystości obowiązuje strój galowy.

W piątek, 2 października o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne (w formie online) dla studentów I roku. W trakcie spotkania głos zabierze dr Ryszard Lorenczewski, Prodziekan ds. Studentów, pracownicy dziekanatów obsługujących poszczególne kierunki studiów, wydziałowy koordynator programu Erasmus+, przedstawiciele Biura Karier i Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych oraz Samorządu Studenckiego. Transmisja spotkania dostępna będzie na stronie internetowej Wydziału oraz na Facebooku.

W związku z koniecznością przygotowania się do prowadzenia zajęć w trybie zdalnym, prosimy o niezwłoczne założenie konta na serwerze UMK (kliknij tutaj, aby to zrobić). Numer albumu niezbędny do tej czynności znajduje się w zakładce „Wykształcenie” („Moje dane”) na indywidualnych kontach w systemie IRK.

Po założeniu w/w konta, prosimy jak najszybciej dokonać aktu ślubowania za pośrednictwem systemu USOS (jest to niezbędne do odebrania legitymacji, otrzymania zaświadczenia o statusie studenta i sprawdzenia indywidualnego planu zajęć na studiach stacjonarnych. Dla studentów studiów niestacjonarnych, plany zajęć znajdują się w zakładce „Student” na stronie Wydziału). Ponadto, prosimy na bieżąco sprawdzać informacje przesyłane w wiadomościach mailowych na skrzynkę studencką (będą tam przekazywane wszystkie informacje dotyczące studiów (spraw organizacyjnych i dydaktycznych) oraz aktualności na stronie Wydziału.

Wydawanie dokumentów dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia zaplanowano na 5, 6 i 7 października. Więcej informacji w kolejnym komunikacie, który zostanie wysłany na skrzynki studenckie na serwerze UMK.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z właściwym dla danego kierunku dziekanatem. 

pozostałe wiadomości