AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wirtualne targi pracy za nami

Zdjęcie ilustracyjne
Platforma targowa miała formę wirtualnej mapy ze stoiskami wystawców. Na każdym stoisku czekali przedstawiciele firm, z którymi rozmowy odbywały się w sposób symultaniczny.

Prawie 2000 studentów wzięło udział w wirtualnych targach pracy JOB DAY 2021, organizowanych przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu we współpracy z Biurem Karier UMK oraz Biurem Karier Collegium Medicum. Wydarzenie odbyło się 20 maja 2021 roku na specjalnie zaprojektowanej do tego celu platformie. 

W trakcie wydarzenia starano się zachować atmosferę tradycyjnych targów pracy - wszystko dzięki zastosowanej technologii, umożliwiającej wzajemną interakcję między wystawcami a uczestnikami w pokojach rekruterskich. Grono wystawców stanowiło ponad 40 firm, których oferta dopasowana była do profilu każdego z wydziałów UMK.

Prócz stoisk wystawców, przestrzeń wystawową stanowiła strefa doradztwa, w której uczestnicy mogli skorzystać z porad doradców zawodowych Biura Karier UMK, Biura Karier Collegium Medicum, psychologa oraz specjalistów z Zespołu ds. Studentów Niepełnosprawnych. Partnerem wydarzenia było Centrum Wsparcia Biznesu, na którego stoisku wszyscy chętni mogli zapoznać się z możliwościami, które oferuje Gmina Miasta Toruń dla młodych przedsiębiorców.

Urozmaiceniem wydarzenia była tzw. scena główna, na której - prócz merytorycznych prelekcji - odbywały się spotkania z Absolwentami, organizatorami i uczestnikami targów. 

Materiały do pobrania

pozostałe wiadomości