IV Forum Doktorantów Nauk Ekonomicznych

Koło Naukowe Doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ma zaszczyt zaprosić na IV Forum Doktorantów Nauk Ekonomicznych – Gospodarka w okresie pandemii, które odbędzie się 11.05.2021 roku.
Forum będzie miało charakter konferencji on-line przy użyciu platformy MS Teams.

Forum Doktorantów Nauk Ekonomicznych to ogólnopolska, interdyscyplinarna i bezpłatna konferencja, służąca wymianie poglądów oraz prezentacji wyników badań młodych naukowców.

W konferencji wziąć udział mogą zarówno doktoranci jak i studenci kierunków ekonomicznych.

Każdy uczestnik Forum otrzyma zaświadczenie potwierdzające jego udział w konferencji z uwzględnieniem formy uczestnictwa.
Organizatorzy biorą pod uwagę publikację 12 wybranych referatów w formie recenzowanej monografii. Objętość referatu powinna wynosić pół arkusza, czyli ok. 20 000 znaków.

KALENDARIUM
15.04.2021 — termin nadsyłania zgłoszeń
11.05.2021 — IV Forum Doktorantów
11.06.2021 — termin nadsyłania artykułów

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2021.

Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się poniżej:

Koło Naukowe Doktorantów WNEiZ UMK